Stawiamy na języki obce!

EduExpress jest agencją rekrutacyjną specjalizującą się w dostarczaniu do firm pracowników z wysokimi umiejętnościami językowymi.
  • Docieramy do osób biegle posługujących się dwoma lub więcej językami obcymi, które chcą znaleźć zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Szkolimy przy współpracy ze szkołą językową osoby z potencjałem językowym i podnosimy ich poziom umiejętności do B2, a tym samym poszerzamy zakres osób, które mogą rozpocząć pracę w korporacji.
Dowiedz się więcej

Nie dyskryminujemy

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym zainteresowanym kandydatem - bez względu na orzeczenie o niepełnosprawności, posiadane wykształcenie, płeć, orientację seksualną, religię czy wiek!

W EduExpress stawiamy na umiejętności- ważne jest dla nas to, w jakim stopniu potencjalny pracownik może spełnić oczekiwania firmy i jak dobrze czuje się w językach obcych.

Staramy się dać możliwość pracy zdalnej osobom z niepełnosprawnościami tak, aby wykorzystać każdy potencjał bez względu na bariery!

Dowiedz się więcej

Szukasz pracowników z językami obcymy?

Skontaktuj się z nami przez formularz - odezwiemy się do Ciebie i powiemy w jaki sposób możemy pomóc Ci w procesie rekrutacji.